تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی یک روش کاملاً حرفه‌ای برای ارائه آگهی اعم از؛ تیزر تبلیغاتی تلویزیونی ، تیزر تبلیغاتی رادیویی ، رسانه محیطی و چاپی می‌باشد که در آن به معرفی محصول و خدمات خود می‌پردازید.

این ویدئوها معمولاً بین ۱۰ الی ۱۲۰ ثانیه هستند و می‌توانند محصول را به بهترین شکل ممکن به مخاطب نشان دهند. برای برخی از تبلیغات همچون تبلیغات تلویزیونی از تیزرهای بلندتر استفاده می‌شود و بسته به زمان تیزر و کیفیت آن هزینه‌های مختلفی بایستی پرداخت کنید.

به‌طورکلی تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌ها و ابزارهای بازاریابی برای ارائه محصولات و خدمات می‌باشد. زمانی لازم است برند خود را با قدرت از رقبا جلو بی اندازید. در واقع بایستی هویت برند خود را تقویت نمایید و یا آن را ایجاد کنید.

یک تیزر حرفه‌ای، مستقیماً محصول، خدمات و یا برند را نمایش نمی‌دهد. بلکه با نمایش ارزش‌ها، اهداف و داستان برند، جایگاه آن را در میان رقبا ارتقا می‌بخشد. برندها معمولاً برای تولید فیلم برند دقت زیادی کرده و از صرف زمان و هزینه کافی نمی‌هراسند.

ویژگی‌های یک تیزر تبلیغاتی خوب
 • به یاد ماندنی هستند.
 • معرف برند شما است.
 • مخاطبان هدف را به دست می‌آورد.
 • با احساسات مخاطب ارتباط برقرار می‌کند.
 • احساس نیاز به محصول و خدمات را در شما ایجاد می‌کند.
اعضای تیم تیزر تبلیغات

برخی به اشتباه تصور می‌کنند که می‌توان تمامی بخش‌های تیز تبلیغاتی را توسط یک شخص به اجرا درآورد. این در حالی است که برای طراحی و ساخت یک تیزر جذاب و خلاقانه نیاز به یک تیم بسیار حرفه‌ای و هماهنگ می‌باشد.

برای مثال کارگردان باید سناریو را به بهترین شکل به تیم فیلم‌برداری و تدوین انتقال دهد تا آن‌ها بتوانند تصاویر را به‌گونه‌ای تأثیرگذار و جذاب برای مخاطب به نمایش بگذارند. درصورتی‌که هرکدام از اعضای تیم، ضعیف عمل کنند، کیفیت تمامی بخش‌های کار به خطر خواهد افتاد.

تیم دیجیتال مارکتینگ «مای کاستومر» با بهره مندی از اعضای متخصص و خلاق همواره در طول سال‌ها خدمت، بهترین و باکیفیت‌ترین نوع تیزرها را ارائه داده است. در ادامه مهم‌ترین اعضای تیم تیزر را معرفی می‌کنیم:

 • نریتور
 • تدوین
 • نورپرداز
 • نویسنده
 • صدابردار
 • فیلم‌بردار
 • کارگردان
انواع تیزر تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که در ادامه مهم‌ترین آن‌ها را برای شما معرفی می‌کنیم.

تیزر تبلیغاتی رئال

همان‌طور که از اسم این نوع تیزر پیداست از آن برای محصول یا خدمات در فضای کاملاً رئال استفاده می‌کنند. تمام بخش‌های این ویدئو حقیقی هستند و اقشار عام مردم را مورد مخاطب قرار می‌دهد.

تیزر تبلیغاتی انیمیشن

برای ساخت این تیزرها نیز از نرم افزارهای کامپیوتری و انیمیشن‌ساز بهره گرفته می‌شود و برای مخاطب و گروه سنی خاصی طراحی می‌گردد.

تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن

این دسته از تیزرها، تلفیقی از فیلم‌برداری در فضای واقعی و انیمیشن هستند.

تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک

موشن گرافیک یک تیزر گرافیکی کوتاه و جذاب برای معرفی محصولات، خدمات و برند است. برای ساخت این دسته از تیزرها، تیم طراحی با توجه به سناریو از قالب‌های گرافیک جذاب استفاده می‌کند.

تیزرهای موشن دارای جذابیت‌های بصری بسیار زیبایی هستند و برای معرفی هر چه بیشتر کسب‌وکارتان در فضای مجازی استفاده می‌شوند.

مزایای بهره مندی از تیزر تبلیغاتی

 

تیزرهای تبلیغاتی معرف برند شما هستند

در حقیقت تیزرهای تبلیغاتی به عنوان نماینده‌ای از برند شما هستند؛ که می‌خواهند سازمان یا کسب‌وکارتان را به مردم نشان دهند. در یک تیزر تبلیغاتی خوب از تم‌ها، شخصیت‌ها، فضای مناسب، موسیقی و … استفاده می‌شود که متناسب با نوع کسب‌وکار شما می‌باشد.

درواقع مخاطب با مشاهده تیزر تبلیغاتی با کسب‌وکار و برند شما به خوبی آشنا می‌شود. تیم «مهام وب» با در نظر گرفتن شرایط کاری شما و کسب‌وکارتان، بهترین تیزر را برای شما ساخته و برند سازی می‌کند.

با تیزر تبلیغاتی مخاطبان هدف را به دست می‌آورید

تیزرهای تبلیغاتی به صورت گسترده‌ای در همه‌جا پخش می‌شوند. ازآنجایی‌که افراد زیادی آن را مشاهده می‌کنند، می‌تواند مخاطبان هدف را به‌آسانی به وسیله آن بدست آورد.

مخاطبان هدف افرادی هستند که به دنبال نوعی محصول یا خدمات همچون محصول یا خدمات سازمان شما هستند. تیزر تبلیغاتی با به دست آوردن این نوع افراد می‌تواند، باعث افزایش سودآوری و فروش شما بشود.

تیزر تبلیغاتی خوب؛ با احساسات مخاطب ارتباط برقرار می‌کند

یک تیزر تبلیغاتی خوب، می‌تواند بر احساسات مخاطب تأثیر بگذارد و او را از لحاظ احساسی به خود نزدیک کند. برای مثال می‌تواند احساساتی همچون شادی، هیجان و … را به مخاطب منتقل کند.

این نوع تأثیرگذاری احساسات را می‌توان با روش‌های مختلفی و از طریق رنگ‌ها، نوع موسیقی، شخصیت تیزر و … ایجاد کرد.

تیزر تبلیغاتی احساس نیاز به محصول و خدمات را در شما ایجاد می‌کند

یکی از مهم‌ترین نکات در بازاریابی این است که در مخاطبان احساس نیاز را به وجود آورید و به آن‌ها نشان دهید که محصول یا خدمات شما چقدر در زندگی‌شان مهم هست و چقدر به آن نیاز دارند. به همین سبب تیزر تبلیغاتی را می‌توان در محیط‌های واقعی همچون خانه به اجرا درآورد و با تم‌هایی که با واقعیت نزدیک هستند، به مخاطب نشان داد. آنگاه مخاطب خود را در آن شرایط تصور کرده و به محصول تبلیغ شده احساس نیاز می‌کند.

تیزرهای تبلیغاتی به یاد ماندنی هستند

گرچه ممکن است که تیزرها حدود ۳۰ ثانیه یا حتی کمتر باشند، اما می‌توانند تأثیر فوق‌العاده‌ای بر روی مخاطب بگذارند یا آنکه آن‌قدر توجه مخاطب را به خود جذب کند که مخاطب به فکر آن محصول یا خدمات تبلیغ شده بیفتد و بخواهد آن را بخرد.

ازآنجاکه زمان تیزر تبلیغاتی بسیار کم است، نمی‌تواند پیچیده باشد. بایستی با مفاهیم ساده و قابل فهم پیام را به درستی به مخاطب انتقال دهد. گاهی برخی از تیزرها آن‌قدر به یادماندنی می‌شوند که حتی با گذشت زمان افراد از آن‌ها یاد می‌کنند. به همین سبب سعی کنید تیزری به یادماندنی، جذاب، کوتاه و قابل فهم ارائه دهید.

کاربرد انواع تیزرهای تبلیغاتی

اینفلوئنسر مارکتینگ برای کسب‌وکارهایی که می‌خواهند در کوتاه‌مدت به نتایج قابل‌ملاحظه دست یابند، بسیار مناسب است. چراکه مخاطبان اینفلوئنسرها، به‌طور پیوسته آن‌ها را دنبال می‌کنند و از روش‌های آنان پیروی می‌کنند.

برخی از صاحبان کسب‌وکار نیز تمایل دارند خود به شهرت برسند و به‌نوعی اینفلوئنسر شوند. این افراد می‌توانند با هم‌نشینی با اینفلوئنسرها و گرفتن عکس با آن‌ها به زودی به شهرتی همچون شهرت یک اینفلوئنسر برسند؛ اما این کار نیاز به مشاوره دیجیتال مارکتینگ ، تحقیق و بررسی دارد. چراکه گاهی ممکن است نتیجه مثبتی نداشته باشد.

تبلیغات از طریق اینفلوئنسرها برای کسب‌وکارهای مجازی و فروشگاه‌های اینترنتی بسیار عالی است. این نوع کسب‌وکارها نیاز به اعتماد مشتری دارند و می‌توانند این اعتماد را به‌وسیله اینفلوئنسر مارکتینگ به‌آسانی به دست آورند و مخاطبان زیادی را جذب خود کنند.

تیزر تبلیغات ویدئویی

معرفی برند یا فیلم

معرفی پروموشن ها و رویدادها

معرفی محصولات و خدمات

تعرفه تیزرهای تبلیغاتی

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، بازار در تمام شاخه‌های کسب‌وکار، بسیار رقابتی است و برای پیروزی در این رقابت بایستی محصولات خود را با بیشترین تأثیرگذاری به دیگران نشان دهید.

تیزر تبلیغاتی این امکان را فراهم می‌کند که با در نظر گرفتن یکسری عوامل، محصول بسیار جذاب به نظر برسد و مخاطب تشویق به خرید آن شود.

تیم «مهام وب» با در نظر گرفتن تمام نکات کمی و کیفی، تعرفه‌ای مناسب برای شما عزیزان ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاع بیشتر از تیزرهای تبلیغاتی و تعرفه آن‌ها می‌توانید با واحد دیجیتال مارکتینگ «مهام وب» در ارتباط باشید.

خانهسوالاتخدماتتماس