درباره ما

ما بیزینس شما را جهانی می کنیم.

آژانس تبلیغاتی مهام وب
به عنوان یک آژانس تبلیغاتی فول سرویس ( Full Service Advertising Agency) از سال 1393 در زمینه های گوناگون حوزه تبلیغات مانند استراتژی و برندینگ، مارکتینگ و بازاریابی، طراحی کمپین ، خرید و فروش رسانه ، خلاقیت و ایده پردازی، تولید، چاپ و… فعالیت خود را آغاز نموده است. از دیدگاه ما، خوشنودی و موفقیت مشتریان ضامن موفقیت و توسعه ماست و از همین رو خود را به موفقیت آنان در محیط رقابتی کسب و کار متعهد می دانیم. فعالیت های تخصصی گروه مهام وب در قالب دپارتمان های تخصصی که هر یک توسط مدیران باتجربه و کارآزموده ای مدیریت می گردد، سازماندهی گردیده که البته هدف آنها، ارائه خدماتی یکپارچه، متمایز، کارآمد و اثربخش به مشتریان است.ما با در اختیار داشتن توانایی ها و امکانات گسترده در حوزه های متنوع تبلیغات، تخصص آن را داریم تا انتظارات مشتریان خود را با کیفیت بالا و متمایز برآورده نماییم

  • مشاوره دیجیتال مارکتینگ
  • طراحی وبسایت
  • تبلیغات اینستاگرام
  • طراحی بیزینس پلن
422کاربر با عملکرد عالی
84پروژه انجام شده
52شرکت در ارتباط با ما
232طرح تکمیل شده

ماموریت ما

ارائه خدمات و راهکارهای خلاقانه، متمایز و اثربخش در حوزه های مختلف تبلیغات و با هدف ایجاد ارزش افزوده جهت توسعه و رونق کسب و کار شماست. از کالاهای لوکس گرفته تا کالاهای سریع المصرف، سازمان های دولتی، بانک ها و بیمه ها، شرکتهای خودروسازی، صنایع غذایی، شرکت ها و پروژه های ساختمانی، شرکت های تامین کننده کالاهای مصرفی، شرکت های خدمات محور و…

  • مشاوره دیجیتال مارکتینگ
  • طراحی وبسایت
  • تبلیغات اینستاگرام
  • طراحی بیزینس پلن

متخصصان مهام وب

الهه رحیمی
کارشناس مارکتینگ
حسین مومیوند
مدیر عامل
منصوره فیروزی
گرافیست
سید علی جعفری
مدیر ارشد طراحی وبسایت
مهدی عباس زاده
تدوینگر و طراح
الهه گودرزی
مدیر فنی
سجاد شریفی
کارشناس مارکتینگ

استراتژی بازاریابی و برندینگ

برند سازی، استراتژی بازاریابی است که هدفش معرفی نام و ایجاد تصویری متفاوت در ذهن مشتری است. این امر باعث حضور در ذهن مصرف کننده، جذب و حفظ مشتریان؛ در محیط رقابتی امروز خواهد بود.
تیم برندینگ آژانس تبلیغاتی مهام وب با تحقیق در مورد نام تجاری شما ، نوع تبلیغات کسب و کار شما را شناسایی و رقبا و مشتریانتان را در نظر می گیرد، سپس با ارائه استراتژی خاص برند شما، با روشهای نوین تبلیغاتی سعی در جایگاه سازی نام تجاری در میان مخاطبانش خواهد کرد. در دنیای امروز، برندی حرفه ای تنها بواسطه یک نشانه یا لوگو معرفی نمیشود بلکه در یونیفرم پرسنل، رنگ سازمانی و حتی رفتار خدمات مشتریان و همه عناصر بازاریابی و تبلیغاتش حضور دارد

می توانید مشاوره 

در هر جایی که هستید دریافت کنید

همانند یک الماس بدرخشید

طراحی و اجرای کمپین

آژانس تبلیغاتی مهام وب مفاهیم تبلیغاتی و انواع عناصر ATL و BTL ، ( رسانه های محیطی، فضای آنلاین، رویدادها ، پوستر، کاتالوگ و… ) را هوشمندانه پیشنهاد می دهد.
تیم ما برای کمپین شما ، فعالیت های رسانه ای مختلفی در نظر میگیرد تا تبلیغات و تاثیر گذاری برند شما به درستی افزایش یابد. با توجه به سابقه برند و بریف اجرایی، فرایند برنامه ریزی، تجزیه و تحلیل اهداف مخاطب ، متعادل سازی هدف، تعداد-هزینه و به کار گیری رسانه مناسب شکل می گیرد.

ایده پردازی و دیزاین

اگر در حال انتقال پیامی خاص، تلاش برای فروش بیشتر و یا سعی در تغییر تصویر ذهنی برندتان هستید، حتما طرحی خلاقانه به شما کمک خواهد کرد!
طراحان گرافیک با تجربه، حرفه ای و با استعداد آژانس تبلیغاتی مهام وب اصول طراحی را به خوبی می شناسند و با چگونگی ارتقا طراحی برای برند شما، آشنایی دارند . ما ادعا داریم که به اندازه کافی خلاق هستیم تا طرز فکر مخاطبان را مورد هدف قرار دهیم ، تا مصرف کنندگان دائما به محصول و یا برند شما فکر کنند. ما باور داریم که طراحی زیبا ، توجه مخاطبان را جلب میکند، ارزش محصول را افزایش میدهد، به شما اجازه می دهد تا محصول خود را با قیمت بالاترعرضه کنید، و در نتیجه درصد فروش را افزایش دهید.

می توانید مشاوره 

در هر جایی که هستید دریافت کنید

همانند یک الماس بدرخشید

خانهسوالاتخدماتتماس