خدمات

ما برای شما،
بهترین ها را میسازیم

شرکت مهام وب از متخصصان و کارشناسان حرفه ای و با تجربه ای در تیم فنی خود بهره می برد. تیم ما در جهت ارائه خدمات و رضایت شما مشتریان محترم بیشترین تلاش خود را در جهت ارتقاء کسب و کارتان به کار می برد و شما را تا رسیدن به اهدافتان همراهی می کند.

بهره گیری از تیم متخصص و خلاق نیاز هر مجموعه کاری است
تیم ما متشکل از افرادی است که در زمینه کاری خود
بهترین هستند
امروزه  وبسایت بهترین و سریع ترین راه برای دسترسی به
مشتریان هدفمند است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، کسب و کارها نیاز به معرفی خوددر دنیای اینترنت دارند که نتیجه این معرفی، فروش محصولات و خدمات خود می باشد. ما با طراحی سایت متناسب با کسب و کارتان، شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می کنیم.

کار را شروع کنیم!

روند کار ما بسیار ساده است ، کار شما فقط در 4 مرحله انجام خواهد شد.

1

مشاوره

پر کردن فرم اولیه
2

عقد قرارداد

دریافت اطلاعات شما
3

طراحی اولیه

اعمال ویرایش شما
4

تحویل پروژه

تحویل اطلاعات کامل
سوالات
متداول

کاربران

سؤال خود را اینجا پیدا کنید یا از ما بپرسید

طراحی وبسایت چه قدر زمان میبرد؟

طراحی یک وبسایت ریسپانسیو و واکنش گرا، وابسته به امکاناتی که شما در مشاوره اولیه انتخاب میکنید بین 2 تا 14 روز طول می کشد.

نقشه راه کسب و کار دارای چند بخش است؟

نقشه راه کسب و کار شما یا در واقع بوم مل کسب و کار شما، دارای 9 بخش اصلی و 3 بخش فرعی میباشد که در ابتدا محصول شما را آنالیز میکند و پس از آن به خلق کانال های توزیع و… میپردازد.

آیا وبسایت من قابل به روز رسانی است؟

بله، وبسایتی که توسط تیم تیم مهام وب طراحی میشود قابلیت به روز رسانی در هر زمان را دارد، شما نیز میتوانید با استفاده از خدمات پشتیبانی ما، به روز رسانی وبسایت خود را به ما بسپارید.

تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام میشود؟

تیم تبلیغات ما با ایجاد یک کمپین اختصاصی برای بیزینس شما، کسب و کار شما را معرفی میکند و با پیشنهادی که در کمپین به کاربران داده میشود انها جذب کسب و کار شما میشوند.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ به هر گونه فعالیت بر بستر دیجیتال که باعث معرفی بیزینس شما بشود هست، در واقع یک نوع بازاریابی دیجیتالی که بر بستر وب، شبکه های اجتماعی و… انجام میشود.

خانهسوالاتخدماتتماس